Coaching Biznesowy

Może trzeba popatrzeć głębiej? 

Może przyczyna Twoich problemów ma swoje źródło gdzieś indziej?

Nie wiem czy wiesz, ale charakter i sposób prowadzenia Twojej działalności MUSI być dopasowany do CIEBIE, do Twojego TEMPERAMENTU, do Twojej OSOBOWOŚCI.

Ponadto – to co robisz – robisz dla Siebie, pod Siebie. NIE pod Klienta. Nigdy! TAKIE PODEJŚCIE DO SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI – przynosi największe ZYSKI!

Biznes musi być ZGODNY z Tobą, a nie dopasowanie do klienta. TO JEST BARDZO WAŻNE! Większość ludzi tego nie rozumie. Niestety, a może stety. Przynajmniej ja mam pole do popisu 🙂

W moim świecie klient nie jest moim panem. W moim świecie to ja jestem panią swojego biznesu. Co nie oznacza, że nie lubię swoich klientów. To oznacza, że wszystko, co robię wychodzi z mojej Duszy i to Ona decyduje co robię, co sprzedaję, jak działam…

Wszystko co UMIEM, kim JESTEM i jaka jestem to tysiące godzin pracy własnej oraz setki sesji indywidualnych u ludzi, dzięki którym dziś jestem bardzo, bardzo SKUTECZNA w tym co robię. Nie da się tego ukryć – mam EFEKTY swojej pracy z klientami i to SZYBKIE. Nie sprzedaję Ci kota w worku. Sama odbiłam się od dna. Umiem zarabiać pieniądze i to duże pieniądze. Wiem jak działa ENERGIA PIENIĄDZA, a co najważniejsze umiem zastosować tę wiedzę w swoim życiu.

Poznaj DZIAŁANIE i EFEKTY

Po pracy ze mną ludzie nie tylko wychodzą z traum, ale wygrywają sprawy sądowe, wywalczają sobie wysokie alimenty, zakładają działalności gospodarcze, w szybkim tempie poprawia im się byt. Dlaczego? Bo ja sama szybko działam, ja sama szybko się zmieniam i umiem zrobić tak, żeby moi klienci też mieli szybkie rezultaty. Posiadam taką zdolność „rozkręcania” wszystkiego w co się angażuję. To się dzieje na subtelnym poziomie, idzie poza świadomością człowieka. Tak mam i bardzo z tego się cieszę. Ludzie przy mnie dostają skrzydeł, są pełni inspiracji, ruszają do przodu, ofiary wstają z kolan. Gdzie się nie pojawię tam jest RUCH, ENTUZJAZM, MOBILIZACJA, DZIAŁANIE i MANIFESTACJA.

Podczas PROCESU ze mną dzielę się z Tobą na temat tego CO DZIAŁA w Twoim przypadku, a co możesz sobie podarować, bo zwyczajnie nie jest dla Ciebie. Jedno to wiedzieć, a drugie to umieć zastosować co faktycznie działa w Twoim, powtórzę – w Twoim przypadku…

Mam niezwykłą zdolność GŁĘBOKICH WGLĄDÓW w sytuację. Jestem bardzo, bardzo dobrym naturalnym STRATEGIEM. Intuicyjnie wyczuwam, co zrobić żeby było w firmie lepiej. Widzę w którym miejscu i co „kuleje” oraz co trzeba zrobić żeby to poprawić. Ja to po prostu WIDZĘ.

Posiadam też niezwykłą Energię Transformacji co skutkuje tym, że u ludzi z którymi przebywam inicjują się ZMIANY od tak… Jestem KATALIZATOREM Transformacji u innych.

W trakcie coachingu będziemy również rozbijać blokady u Ciebie na poziomie komórkowym i DNA, bowiem Twój biznes, Twoje finanse to tak naprawdę Ty, to Twoje lustro… Pomyśl o tym. Jeśli masz urazy i traumy z dzieciństwa np. z okresu płodowego, wczesnego dzieciństwa lub nosisz w swoim DNA traumy, tragedie swoich przodków, niesprzyjające wzorce rodowe to jak ma Ci iść dobrze w biznesie??

Nie, nie musisz wiedzieć co i gdzie masz zakodowane. Od tego jestem ja. Ja wiem co i gdzie uzdrowić. Dlatego ten coaching jest taki wyjątkowy. To efekt mojego całego życia, moich wieloletnich czasowych i finansowych INWESTYCJI.

Współpracujmy

Podczas sesji pracujemy nad strategią Twojego biznesu ZGODNĄ z Tobą oraz usuwamy traumy, które blokują Cię w pójściu wyżej w Twoich działaniach biznesowo-zarobkowych. Pomiędzy sesjami wprowadzasz ustalenia w życie oraz komunikujemy się mejlowo lub na messengerze

Na każdą formę pracy ze mną obowiązuje krótka konsultacja. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy, nie wiesz, na który warsztat bądź pakiet warsztatów się zdecydować, wyślij do mnie wiadomość na messengerze.

Twoja INWESTYCJA w lepsze ŻYCIE:

Pakiet 3 Sesji

3x60 min => 900 Euro

Pakiet 5 Sesji

5x60 min => 1,400 EURO

Sesja 10 Sesji

10x60 min online => 2,700 EURO

Moja praca nie ogranicza się wyłącznie do sesji, ale będę też mieć z Tobą kontakt poza sesyjny. Na przykład – na sesji ustalamy nową ofertę – nie jesteś czego pewna/pewny, chcesz coś zmienić – piszesz do mnie a ja Ci odpowiadam i zmieniamy.

W czasie trwania coachingu jestem tak naprawdę Twoim cieniem. „Wprowadzam” się do Twojej firmy. Tak wygląda prawdziwy coaching. Opłata za pakiet jest kwotą za PROCES a nie za liczbę sesji.

Jeśli pragniesz przejść ze mną ten proces to ZAPRASZAM. Zgłoszenia przyjmuję na maila elajastrzebska@terazja.net.

Kod Geniuszu

Elżbieta Jastrzębska - Psychologist, Multidimensional Quantum Healer, Light Medicine Woman, Life/Business Coach and Mentor

×
×

Koszyk