ZAPROGRAMOWANI NA SUKCES
- MasterMind online

Musimy wreszcie uznać, że gdy byliśmy dziećmi nasi rodzice powinni nas nauczyć zdrowego i pewnego siebie sposobu rozumowania i myślenia. W wielu przypadkach niestety tak nie było… Nie wiemy co jest normalne, a co nie. Myślimy jak większość.
 
A co jeśli Ci powiem, że większość się myli, większość ma zryte myślenie? MindSet nastawiony na porażkę zamiast na sukces króluje w naszej polskiej mentalności… 
 
To nie nasza Wina, co się znajduje w naszej podświadomości, jak nas zaprogramowano, co nam zasiano  – TO JUŻ TAM JEST, TO NIE NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ, MY TEGO TAM NIE POSADZILIŚMY…
 
Nie ja byłam programistą swojego mentalu, to nie moja wina, co mi tam nawrzucano, ale to ja musiałam się z tym zmierzyć, posprzątać po innych, bo to MOJE ŻYCIE i nie pozwolę, żeby szkodliwe, niewspierające mnie programy ludzi, którzy sami źle funkcjonowali – kreowały moje życie!

 
TAK JEST – NIE TWOJA WINA, ale co zrobisz? 
Już tam jest… 
Stało się…
Jak się tym nie zajmiesz – to najwyżej będzie tak jak jest… 
Czyli…?
 A może być ZAJEBIŚCIE!
 
 
Dziś Twój oprogramowanie, Twój mental, Twoja rzeczywistość zależą od Ciebie, ale trzeba najpierw wywalić stare i wgrać nowe…

TO NIE JEST TAK, ŻE TWOJE MYŚLENIE JEST CZYMŚ WRODZONYM, CZYMŚ NIEODWRACALNYM. TO NAWET NIE TY.
TO NIE TWOJE.

MYŚLI + UCZUCIA = TWOJA RZECZYWISTOŚĆ
zatem zadbaj o to, aby tam też był porządek.

Nasze postrzeganie, myślenie na temat siebie, ludzi, sukcesu, osiągania, pieniędzy zostało zakorzenione w Nas przez rodzinę, społeczeństwo, religię, a nawet współczesne internetowe autorytety… Problem w tym, że jak coś nie przynosi rezultatów, jakich pragniemy lub przynosi odwrotne to oznacza, że nie jest potrzebne i  jest do odinstalowania. 
 
Nie wiem jak Ty, ale ja mam serdecznie dosyć życia w czymś, co mi ani nie pomaga, ani nie służy.
 
W swojej podróży odkryłam, że świat, życie, sukces rządzą się zupełnie innymi prawami niż mi wpojono w dzieciństwie, niż głosi szeroka publiczność. To, czego mnie nauczono nie tylko jest bezużytecznie, ale i szkodliwe. Niczym kłody pod nogi. W podróży odkryłam, że to JA jestem kluczem do swojego sukcesu. JA i tylko JA. A dokładnie – to, co uważam na swój temat. Nieważne, co uważają inni. TO, CO JA MYŚLĘ NA SWÓJ TEMAT KREUJE MOJE ŻYCIE. A to, co myślałam o sobie w przeszłości, było tym, co mi wciśnięto. Było tym, co uważa społeczność, rodzina, inni ludzie, z którymi przebywałam…

TWÓJ OBRAZ SAMEGO SIEBIE MA KLUCZOWĄ ROLĘ.
TO OD NIEGO ZALEŻY WYNIK TWOICH DZIAŁAŃ
JEŚLI JEST NEGATYWNY -  UWIERZ MI
- Nie Opłaca Ci się Go dłużej Utrzymywać!

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

 • Będziemy przeprogramowywać Twój MindSet (myślenie) na poziomie Umysłu, Ciała, Twojej Energetyki (Ciała Mentalnego oraz Ciała Duchowego, gdzie znajdują się przekonania oraz zobowiązania wobec innych ludzi), poziomu Genetycznego (programy przodków) oraz Wyższego Ja.
 • Aktywujemy Twoją WIELKOŚĆ oraz Wewnętrzną Mądrość.
 • Będziemy pracować z Linią Twojego Boskiego Czasu oraz Prawem do Życia, bo to ma bezpośredni wpływ, to jest kluczowe, czy ktoś ten sukces osiąga, czy czuje, że zasługuje czy też nie...
 • Odzyskamy Twoją INDYWIDUALNOŚĆ, bo tylko głębokie połączenie z Samym Sobą daje Ci Gwarancję realizacji Twojego Potencjału, Zadania do spełnienia w tym życiu.
 • Otworzymy się na BOSKI PRZEPŁYW w Tobie i Twoim Życiu.
 • Nauczymy się, jak działać pomimo nieperfekcyjności. Jak to zrobić pomimo lęków, strachów, obaw przed oceną innych.
 • Jak sobie poradzić z podkopaną Wiarą w Siebie, ze strachem przed odrzuceniem, potrzebą akceptacji.
 • Skontaktujemy się z Twoim Wewnętrznym Strategiem w celu podążania za swoim Instynktem (Intuicją).
 • Co zrobić, gdy ludzie będący w Twojej przestrzeni, w Twoim Polu - nie tylko ściągają Cię w dół, ale nawet przejmujesz ich sposób myślenia, działania, ich energię. Jak uwolnić to ze swoich komórek? Jak rozpoznać, co moje, a co nie?
 •  Jak oczyścić siebie z negatywnego wpływu środowiska, żeby nasza energia, nasze pole emanowało naszym, a nie cudzym.
 • Jakie korzyści są z trudnych emocji i jak je wykorzystać np. w twórczości, biznesie, życiu. Po co one są? Jak dla mnie pracują? Jak je przetransformować w coś, co pracuje dla nas? Krótko mówiąc  => Jak na nich zarobić?
 • Wytłumaczę, dlaczego żeby coś osiągnąć najważniejsza jest Twoja POSTAWA. Wyrobimy sobie Postawę Zwycięzcy.
 • Oraz wiele innych fajnych i wartościowych rzeczy.

Twój Obraz samego siebie. Twoje postrzeganie Siebie. Swojej Istoty ma bezpośredni wpływ na Twoje osiągnięcia, na Twoje otoczenie i na Twój portfel. A myślisz, że dlaczego mi udaje się wprowadzać tak szybko zmiany u innych? Jakim cudem osiągam to, czego pragnę? Ja pilnuję siebie, swojego postrzegania, swojego myślenia i nawet, gdy upadam, to zaraz włącza mi się bezpiecznik - "Elka - wracaj! NIE STAĆ CIĘ NA TAKIE MYŚLENIE! NA TAKĄ POSTAWĘ!"

"Fortuna wspiera stanowczych.
Znajdziesz to, czego się spodziewasz."

- Arystoteles

I ten program jak nigdy wcześniej będę przechodzić razem z Wami.  Dlaczego? Bo sama wchodzę na wyższy poziom swojej rzeczywistości i pewne "rzeczy" muszą odpaść, bo już mi z nimi nie po drodze!

SZCZEGÓŁY: 
Mastermind potrwa 8 tygodni. Raz w tygodniu dostaniesz lekcję do przerobienia w postaci gotowego nagrania z teorią + Aktywację zmiany Twojego MindSetu w Twoim Umyśle, Ciele i Polu energetycznym oraz zadania pisemne do samodzielnego wykonania.  Raz w tygodniu będzie również sesja live pytania i odpowiedzi dla całej grupy wraz z procesem prowadzonym. Dostęp do mojego wsparcia na grupie fb. 
 

MasterMind potrwa 8 tygodni

Raz w tygodniu lekcja i ćwiczenia

Raz w tygodniu sesja pytań i odpowiedzi live

Wsparciew tajnej grupie na facebooku

Twoja INWESTYCJA w Siebie: 

555 Euro 

Płatność przez PayPal:

Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty – napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie wiadomość mailową lub na messenger, wówczas udzielę Ci dostępu do grupy.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie regulaminu oraz polityki prywatności.

WYMAGAM OD CIEBIE RZETELNEGO I AKTYWNEGO UCZESTNICTWA. MOŻESZ ZADANIA ROBIĆ W SWOIM ZESZYCIE. MOŻESZ MIEĆ POŚLISG. NIE MUSISZ DZIELIĆ SIĘ Z GRUPĄ, ALE DAJESZ MI ZNAĆ, ŻE ROBISZ. Mnie naprawdę nie interesują klienci, którzy kupują mój kurs i odkładają swoją zmianę, życie na wieczne nigdy. 
 
To jak będzie??

Sprawdź moje pozostałe mastermindy: