PRACA INDYWIDUALNA

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."

- Mahathma Gandhi

PRACA INDYWIDUALNA

"Najpierw Cię ignorują.
Potem śmieją się z Ciebie.
Później z Tobą walczą.
Później wygrywasz."

- Mahathma Gandhi

Terapia TRAUMY

Brałeś/-aś udział w wieloletniej terapii psychologicznej? Szukasz nadal pomocy?

Bolało Cię ciągłe rozdrapywanie problemu, frustrowało Cię bezowocne wyłączne mówienie o problemie, z którego nic konkretnego nie wynikało? A może to brak efektów lub tak niewielkie, że porównywalne do stania w miejscu, skłoniło Cię do zerknięcia na tę stronę? Jak nikt rozumiem poczucie wydanych w nicość pieniędzy i straconego czasu.

A może nie rozpocząłeś /-łaś jeszcze terapii, ale wiesz, że należy wykonać ten krok? Bo nie radzisz sobie w kontaktach z dziećmi lub irytuje Cię zachowanie partnera? Zachowania innych wzbudzają w Tobie agresję, niepokój, niepewność, lęk? Czujesz złość, żal do rodziców? Nie możesz sobie poradzić sam ze sobą?

Oferuję Ci pracę na głębokim poziomie PODŚWIADOMOŚCI. Pozwala to uleczyć stany lękowe, agresję, depresje, poczucie niskiej wartości, problemy w kontaktach z ludźmi (rola kata/ofiary, rola służącej), traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa. Pozwala naprawić kontakty z dziećmi.

Mój program terapeutyczny sięga do ŹRÓDŁA, do samego KORZENIA problemów. To tam powstają ZABURZENIA. To tam trzeba wrócić, by NAPRAWDĘ wyzdrowieć.  RANY LECZY SIĘ W MIEJSCU KRWAWIENIA… Nie da się rozwiązać problemów z pozycji dorosłego, gdyż one powstały w dzieciństwie i do tego dziecka trzeba wrócić.

Czuję POWOŁANIE do tego, co robię. Na co dzień jestem świadkiem wielu cudów, które dzieją się na moich oczach. Pracujący ze mną ludzie wzrastają, zmieniają swoje życie, wychodzą z toksycznych relacji, uzdrawiają traumy, poprawiają sytuację finansową i co najważniejsze – zaczynają żyć w zgodzie ze SOBĄ. Z dumą patrzę jak ZDROWIEJĄ, jak WSTAJĄ Z KOLAN, jak ROZKŁADAJĄ SKRZYDŁA i SZYBUJĄ WYSOKO!

Moja wiedza nie jest wyłącznie teoretyczna – jest poparta konkretnym doświadczeniem, a przede wszystkim moim ZDROWIENIEM. Wiem, co robię, gdyż przeżyłam to na własnej skórze. Przeszłam wiele terapii, ale prawdziwą TRANSFORMACJĘ przeżyłam dopiero na sesjach z Magdaleną Szpilką. Dzięki temu procesowi nauczyłam się jak SKUTECZNIE pomóc innym w ich drodze do ZDROWIA. Paradoksalnie okazało się, że dzięki mojej trudnej historii życia, znalazłam swój życiowy cel. Moje trudne i bolesne doświadczenia stały się moim największym sprzymierzeńcem w mojej pracy z ludźmi.

Jakich EFEKTÓW możesz oczekiwać?

Przede wszystkim wymiernych. Praca ze mną ma charakter praktyczny. Poza głębszym zrozumieniem przyczyny problemu, następuje oczyszczenie na poziomie podświadomym. Następuje wzrost samooceny, poprawiają się relacje z bliskimi, ciało zdrowieje. Jest jeszcze jeden efekt, który zostanie z Tobą na zawsze – rozszerza się Twoja świadomość i tym samym zmienia się postrzeganie świata wokół Ciebie.

Oprócz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem – pracuję również z Przodkami/traumą EPIGENETYCZNĄUzdrawiam na poziomie komórkowym i  DNA wzorce KARMY RODOWEJ, REINKARNACYJNEJ oraz TRAUMY powstałe w okresie PŁODOWYM/wczesnym dzieciństwie.

Narzędzie pracy dobieram indywidualnie w zależności od gotowości klienta oraz od tego gdzie leży źródło problemu.

Jeśli rezonuje z Tobą moja osoba/podejście do problemów – ZAPRASZAM Cię na indywidualne sesje zoomowe Wewnętrzna TRANSFORMACJA w praktyce. Sięgniemy do głębokich źródeł Twoich problemów, co daje TRWAŁE i WYMIERNE rezultaty, bowiem tylko SKUTECZNOŚĆ JEST MIARĄ PRAWDY!

Czas wyjścia ze mną z traumy to kilka miesięcy.

Na każdą formę pracy ze mną obowiązuje krótka konsultacja. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy, nie wiesz, na który warsztat bądź pakiet warsztatów się zdecydować, wyślij do mnie wiadomość na messengerze.

Rachunek Bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

PAYPAL: elajastrzebska@terazja.net

Pakiet 12 sesji - 3600 Euro (płatność jednorazowa) lub 3 raty po 1200 Euro. Do tego pakietu przy opłacie jednorazowej (od razu za całość) dostajesz trzymiesięczny dostęp do jednego warsztatu online w prezencie.

Pakiet 24 sesje - 6000 Euro (płatność jednorazowa) lub 6 rat po 1000 Euro. Do tego pakietu przy opłacie jednorazowej (od razu za całość) dostajesz sześciomiesięczny dostęp do dwóch warsztatów online w prezencie.

Sesja pojedyncza - cena do uzgodnienia ze mną.

Pojedyncza sesja trwa 60 minut. Istnieje również możliwość współpracy późnymi wieczorami oraz w weekendy. Zgłoszenia przyjmuję na majla: elajastrzebska@terazja.net lub messenger.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie regulaminu oraz polityki prywatności.