KWANTOWE UZDRAWIANIE KARMY
- warsztat online

Nie jesteś tu przez przypadek…
Nikt, kto jest w Twoim życiu też nie pojawił się w nim przypadkowo…
Każdy człowiek, każda sytuacja, każda relacja coś Ci pokazują, czegoś Cię uczą, na coś wskazują…
Możesz w dalszym ciągu żyć jak dziecko we mgle i myśleć, że życie się przydarza…
Możesz obwiniać siebie, innych…
A można przejąć stery swojej ziemskiej wędrówki, rozpoznać, wyczyścić, rozkodować i zacząć ŚWIADOMIE kierować swoim przeznaczeniem, swoimi relacjami, swoim życiem…

Ja już jestem zawiadowcą swojego życia.
Regularnie czyszczę wzorce i programy karmiczne.

Prawo karmy mówi, że wszystko czego teraz doświadczamy to wynik naszych przeszłych żyć, w tym teraźniejszości… Karma to naturalne prawo przyczyny i skutku. Krótko mówiąc, karma działa w ten sposób, że każde doświadczenie (pozytywne i negatywne)  pozostawia ślad w energii Duszy, w naszym DNA.  Ponieważ sposób, w jaki postrzegamy świat, zależy od treści naszej energii, negatywne ślady nieuchronnie prowadzą do przyszłych cierpień. Tutaj nie tylko chodzi o to, co my wyrządziliśmy w przeszłych życiach, ale zwłaszcza o to, co nam wyrządzono. Możemy np. czuć nieuzasadniony lęk przed zdradą lub być ofiarą przemocy, gwałtów, co powtarza się w każdym życiu póty póki nie zrozumiemy danego doświadczenia i nie przerobimy danej lekcji, nie zakończymy linii karmicznej z daną osobą.

WSZYSTKO CO JEST - JUŻ BYŁO. WSZYSTKO JEST TYLKO POWTÓRKĄ. BĘDZIE POWRACAĆ PÓTY PÓKI SIĘ NAD TYM NIE POCHYLISZ, NIE USZANUJESZ, NIE ZROZUMIESZ, NIE OCZYŚCISZ...

Zawsze we wszystkim jest wyższa intencja, nawet jeśli jej zaprzeczamy. Los wykracza poza logikę, znacznie dalej niż nam się wydaje, nie mówi nam nic bezpośrednio, ale jeśli nie rozumiemy i nie odrabiamy naszych lekcji – doświadcza nas dotkliwie i będzie to robić póty póki nie odbierzemy KOMUNIKATU/WIADOMOŚCI z naszego doświadczenia…

 
Ja od dziecka byłam bardzo sensytywna i wrażliwa – wyczuwałam ludzką energię, ukryte intencje innych, niesprawiedliwość, niezdrowe wzorce, a co najważniejsze byłam świadoma duchowych praw, które były stale łamane w mojej rodzinie, w moim domu, w moim środowisku… Byłam po prostu życiowo mądra. Stara, doświadczona dusza… Nie pasowałam do tych ludzi, do tego środowiska… Wrażliwa na prawdę, na łamanie zasad, na zamiatanie pod dywan, na krzywdę, na nieetyczne, niehonorowe działania… Czas ten, tych ludzi kojarzę z głupotą i brakiem widzenia więcej, niewyciąganie lekcji ze swojego postępowania i nieprzywidywania skutków swoich działań oraz wieczne, wieczne powtarzanie tych samych błędów. Moja autentyczność i prawdziwość wzbudzała u nich złość za co często byłam karana… Dziś te duchowe prawa i postępowanie wbrew nim zbierają pokłosie. Widzę to wszędzie, na każdym kroku. Ja tak nie chcę żyć. Wyrównałam swoje rachunki z tymi, którzy mnie skrzywdzili. Tym, którzy mnie przeprosili, uznali bardzo dziękuję. Tych zaś, którzy dalej najchętniej utopiliby mnie w łyżce wody święconej –  zostawiałam KARMIE. Po swojej stronie oczyściłam, zostawiłam i poszłam wyżej. 

Twoim zadanie też jest pójście w górę. Najwyżej jak się da. Twoim zadaniem jest zostawić Twoich krzywdzicieli jak najdalej za sobą. Twoim zadaniem jest odnieść SUKCES, wygrać Swoje ŻYCIE, żyć tak, żeby dostęp do Ciebie miało tylko to, co WSPIERA i ODŻYWIA.

M.in. dzięki duchowej pracy, jaką wykonałam czyszcząc swoje przeszłe życia jestem w miejscu, w którym jestem, jestem osobą, jaką jestem, jestem SOBĄ…

CZY TEŻ TAK CHCESZ??

Co ja uważam na temat Karmy Reinkarnacyjnej?
 
Dość często ludzie mają opinię, że trzeba się umartwiać, że karma jest zapłatą, odpokutowaniem za zło wyrządzone drugiemu człowiekowi. Nic bardziej mylnego. Karma nie tylko wynika z tego, że coś złego zrobiliśmy. Karma to również efekt wielożyciowego cierpienia, uciśnienia, wykorzystania, bycia ofiarą przemocy danej duszy lub grupy dusz, instytucji oraz BRAK MOŻLIWOŚCI OBRONY. Dlatego tak ważne jest to, żeby tam ZEJŚĆ, ZAAKCEPTOWAĆ i WYCZYŚCIĆ PRZESZŁOŚĆ.
 
To, czego człowiek nie rozwiąże w danym życiu przeniesione jest na kolejne. Dlatego w przypadku nierozwiązanych programów i emocji konieczne jest odrobienie tych lekcji w następnym życiu.

Jak ?? Ja już wiem jak!

Czym będziemy się zajmować?

Skupimy się rozwiązywaniu stłumionych i nieuświadomionych problemów,  traum z bardzo dalekiej przeszłości wpływającej na teraźniejszość. Nasza praca zneutralizuje głęboko zakorzenione emocje we wszystkich warstwach aury i wspomoże ich usunięcie na poziomie fizycznym.
 
 

Pamiętaj o tym, że Działanie jest silniejsze niż przeznaczenie. Pracuj z karmą regularnie. Jak się tego nauczyć? Zapraszam na warsztat. Ponadto nauczę Cię również jak samodzielnie rozpoznawać i oczyszczać blokujące wzorce karmiczne energią FIOLETOWEGO i ZŁOTEGO PŁOMIENIA.

 
 
Co do karmy i krążącej opinii –  w dniu dzisiejszym staram się nie postrzegać tego jako winy czy kary. Po prostu tak się zadziało. Takie doświadczenia. Podchodzę do karmy jak do rozwoju.
 
My jako ludzkość jesteśmy skrajnie NIEŚWIADOMI. Śpimy, po prostu śpimy. Może czas się przebudzić. 
 
Ten warsztat to nie tylko leczenie na poziomie karmicznym. Ten warsztat to przyśpieszenie Ewolucji Twojej Duszy. Ten warsztat podniesienie Twojej Wibracji. To zwiększenie Twojego Współczynnika Światła. To wzniesienie Cię wyżej w każdym aspekcie Twojego życia…
 
Serdecznie ZAPRASZAM 🙂

Szczegóły:

Silnie TRANSFORMUJĄCE sesje grupowe
 

Forma: nagrania video nagrane w postaci lajwów (teoretyczno-praktycznych)

Warsztat obejmuje 3 tygodnie intensywnej pracy.

Można przerabiać w swoim tempie.

Dostęp do nagrań na całe życie.

Uzdrawiające Prowadzone Procesy są nagrane i gotowe do przerobienia. Do każdego warsztatu jest przydzielona tajna grupa na Facebooku, w której uzyskasz wsparcie ode mnie i innych członków. Video nagrywane były w postaci livów. 

POZNAJ ICH WARTOŚĆ I MOC UZDRAWIANIA!

Twoja INWESTYCJA w Siebie: 

333 Euro

Płatność przez PayPal:

Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty – napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Ten warsztat możesz kupić pojedynczo lub w pakiecie: 3 warsztatów za 888 Euro lub 9 warsztatów za 1333 Euro. Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie wiadomość mailową na elajastrzebska@terazja.net lub na messenger, wówczas udzielę Ci dostępu do wybranych warsztatów.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie tego regulaminu oraz polityki prywatności.

Sprawdź moje programy online: