LECZYMY SIĘ Z DZIECIŃSTWA
okres Płodowy i Niemowlęcy
- warsztat online

Przychodzimy na ten świat i od samemu początku jesteśmy narażeni na negatywne bodźce ze strony członków rodziny dysfunkcyjnej…Nieświadomie, na poziomie energetycznym przejmujemy na siebie nie tylko stres matki ale wszystko co się dzieje w domu rodzinnym. Przejmujemy atmosferę awantur, alkoholu, zaburzeń rodziców… Przejmujemy INTENCJE, MYŚLI dorosłych.

Nie wiedziałeś...?

Ja też nie. Kiedyś nie miałam o tym zielonego pojęcia… Nie wiedziałam póty póki w swoim własnym procesie nie poczułam jak to jest być niechcianym płodem… Jak to jest jak wszyscy są wkurwieni, że jestem, że po prostu jestem… Jak to jest gdy nikt nie czeka… Tego typu doświadczenia powodują olbrzymią ranę ODRZUCENIA i POCZUCIE NIŻSZOŚCI. To podwaliny przyszłych problemów psychologicznych a nawet zaburzeń osobowości… Tak wielu z nas chodzi po terapiach mówionych, terapiach nieskutecznych, terapiach które nie działają. One nie mają prawa zadziałać jak problem rozpoczął się w bardzo wczesnym dzieciństwie a nawet wcześniej… To dlatego wiele zaburzeń osobowości jest teoretycznie nieuleczalne. Teoretycznie. Praktycznie są. Tylko trzeba wiedzieć gdzie i jak wrócić…

Czy zastanawiałeś się kiedyś:

Jak to by było WRÓCIĆ do POCZĄTKU Twojego istnienia?

Jak to by było wrócić TAM i poczuć to DZIECKO w Tobie, które być może było przestraszone, być może czuło się niechciane, być może czuło się samotne?

Może chcesz do tego wrócić, bo wkurzają Cię własne dzieci?

A może przez całe życie czujesz, że czegoś Ci brakuje?

Próbowałeś różnych „metod”, ale ciągle jakieś niespełnienie, jakaś pustka?

Może to ten brak MIŁOŚCI właśnie z tego okresu?

Z czasu gdy byłeś w łonie mamy?

Z czasu gdy byłeś tak mały, że nic nie pamiętasz?

Czas Płodowy i Niemowlęcy jest kluczowy. Najważniejszy z Najważniejszych. PODSTAWA PODSTAW!

Ten czas to nie tylko przyszła osobowość, ten czas warunkuje praktycznie całe życie człowieka, jego samoocenę, pewność siebie, ale również sferę zawodową i finansową. Tam bowiem rodzi się ZASŁUGIWANIE na miłość = pieniądze, dobrego partnera, pracę, sukces, na DOBRO, na ŻYCIE… Tam się wszystko zaczyna…

To jest aż tak silne.
Aż tak poważne.
Aż tak istotne.

To we wczesnym dzieciństwie, wczesnych fazach prenatalnych, w niemowlęctwie jesteśmy najbardziej chłonni, najbardziej wrażliwi i narażeni na cały 'syf” tego świata.

Czas go posprzątać! Czy chcesz?

CZAS NA TWOJE PSYCHICZNE I EMOCJONALNE ODRODZENIE!

Zapraszam Cię do niezwykle UZDRAWIAJĄCYCH PROCESÓW. Z mojego doświadczenia z klientami oraz wiedzy – My mamy PAMIĘĆ KOMÓRKOWĄ. Już jako zarodek czujemy ZAMIARY i INTENCJE ludzi. Na co dzień przeprowadzam takie POWROTY do tego co było, do WCZESNYCH TRAUM na sesjach indywidualnych.

Jeśli czujesz, że chcesz, że taka praca Ciebie WOŁA to zapraszam do PROGRAMU, w którym WSPÓLNIE będziemy leczyć Twoje Wewnętrzne Niemowlę rozpoczynając od ZARODKA . Będziemy sięgać do GŁĘBOKICH pokładów Twojej Podświadomości.

Nie musisz wiedzieć jak. Nie musisz nic pamiętać. Ja wiem jak i co zrobić, żeby działało.

Cofnę Cię do miejsc zranienia w celu wpuszczenia uzdrawiającej i oczyszczającej zranienia energii miłości, bo to miłość tak naprawdę jest lekarstwem na wszystko. Nauczę Cię również, jak cofać się samodzielnie. Żebyś umiał to zastosować w domu.

Szczegóły:

Sesje grupowe, w których powracamy aż do ZARODKA i NIEMOWLAKA w silnie TRANSFORMUJĄCYCH PROCESACH.
 

Forma: video nagrane w postaci lajwów (teoretyczno-praktycznych)

Warsztat obejmuje 3 tygodnie intensywnej pracy.

Można przerabiać w swoim tempie.

Dostęp do nagrań na całe życie.

Uzdrawiające Prowadzone Procesy są nagrane i gotowe do przerobienia. Do każdego warsztatu jest przydzielona tajna grupa na Facebooku, w której uzyskasz wsparcie ode mnie i innych członków. Video nagrywane były w postaci livów. 

POZNAJ ICH WARTOŚĆ I MOC UZDRAWIANIA!

Twoja INWESTYCJA w Siebie:

 
333 Euro

Płatność przez PayPal:

Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty – napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Ten warsztat możesz kupić pojedynczo lub w pakiecie: 3 warsztatów za 888 Euro albo 5 warsztatów za 1333 Euro. Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie wiadomość mailową elajastrzebska@terazja.net lub na messenger, wówczas udzielę Ci dostępu do wybranych warsztatów.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie tego regulaminu oraz polityki prywatności.

Moja praca ZMIENIA ŻYCIE. Ja mam realne i namacalne efekty.
Będę stosować również leczenie silnymi INWOKACJAMI oraz skupię się czyszczeniu traum na poziomie komórkowym i DNA.

Ten warsztat ma SENS, ma GŁĘBOKĄ treść i przede wszystkim bardzo TRANSFORMUJE.

Jeśli jesteś GOTOWY, jeśli jesteś ZDETERMINOWANY – to zapraszam na POKŁAD.

Na pokład, który stanowi fundament SAMOOCENY, RELACJI, ŻYCIA…

Sprawdź moje programy online: