PAMIĘTAJ KIM JESTEŚ!
- warsztaty duchowe

Czy każde uczucie jest Twoje? Czy każda emocja pochodzi z Twojego wnętrza? Czy każda myśl oby na pewno należy do Ciebie? Czy Ty jesteś Prawdziwy? Czy Twoja natura jest Twoja, a może jest odbiciem cudzych oczekiwań? Czy może jesteś zlepkiem obcych emocji, uczuć, wzorów, programów i wymagań? A może spełniasz cudze marzenia?

Być może przerabiasz nie swoje lekcje, odczuwasz nie swoje uczucia, spełniasz nie swoje zadania na tym świecie…

Największe sukcesy w życiu osiągają ludzie, którzy są na SWOJEJ Ścieżce.

Doskonale znają swoje POWOŁANIE. Swój POTENCJAŁ.

Swoje MOCNE STRONY wykorzystują dla dobra innych i dla siebie. Niezłomnie kroczą swoją, powtarzam – swoją Ścieżką. Nawet jeśli się wywrócą, to wstają i kroczą dalej, bo do tego zostali stworzeni, po to zeszli tu na Ziemię…

JA WIEM PO CO TU JESTEM

Wiem, czego mam nauczyć innych ludzi. Wiem, dlaczego jestem tak SILNA i PEWNA SIEBIE. Dlaczego moje życie toczyło się tak, a nie inaczej. Dlaczego tak mocno pokochałam Siebie. Dlaczego nie zbaczam ze swojej Ścieżki. Ja wiem Jaka Jestem.

Odkąd zaakceptowałam siebie i postępuję zgodnie ze swoją MATRYCĄ ENERGETYCZNĄ Wszechświat układa mi to, co jest mi potrzebne, żebym zrealizowała swoje POWOŁANIE. Tak działają Wielcy Ludzie, którzy doskonale znają swoje PRZEZNACZENIE.

Nie straszny im żaden hejt, krytyka, żadna przeciwność losu, bo oni wiedzą, Kim Są i Dokąd zmierzają. Jest przy nich niewidzialna siła, która chce, aby zrealizowali swoją Misję… Ja mam naturę Wilka. Ja jestem Pasjonatem. Dumnym człowiekiem z duszą Lidera. Nie będę już dłużej ukrywać, że moja pewność Siebie jednych wkurza, innych przytłacza, a jeszcze innym imponuje. Nie szkodzi. Ja nie jestem tu dla wszystkich. Jestem tu dla mojego stada. Odkąd to zrozumiałam łatwiej mi się żyje. Idę jak burza… Zatem jeśli woła Cię moje wezwanie, jeśli pragniesz dołączyć do mojego stada i odkryć Po Co tu Jesteś => ZAPRASZAM

Co będziemy robić?

 • Wskrzesimy Twoją Boską Iskrę, Twoją Autentyczność, Twoją Pewność Siebie, Twoją Wyjątkowość, Twoje Inner Sanctum.
 • Odkryjemy TWOJE Powołanie i Twój sposób działania + Rozszerzymy Twój Potencjał na tzw. niemożliwe.
 • Nawiążemy kontakt z Wyższymi Aspektami Ciebie/Wyższą Jaźnią.
 • Dostroimy Cię do Wyższej Szkoły Manifestacji.
 • Poddamy się Boskiemu Planowi, który ustaliła Twoja Dusza + Ściągniemy Energię tego Planu do Twojego Wyższego JA w celu uruchomienia Energii tegoż Planu.
 • Nauczymy Cię, jak być swoim Własnym Autorytetem.
 • Aktywujemy Twoją radość tworzenia.

Ponadto:

 • Wytłumaczę, czym jest atak energetyczny i jak sobie z tym radzić.
 • Pokażę Ci jak zamienić hejt, negatywną energię od innych w Światło.
 • Zrobimy alchemiczny Proces zamiany Cienia w Jasność.
 • Powiem, jak dbać o swoją energię, energetyczne BHP, jak czuć Energię, dlaczego od cierpienia się nie ucieka.
 • Zdradzę Ci swoje sposoby radzenia sobie oraz wybicia się na cudzej zawiści, ludzkim gadaniu o mnie… Jak ja to odczuwam, rozpoznaje, co moje, a co cudze i od kogo płynie.
 • Jak ja to robię, że widzę i czuję ważne rzeczy potrzebne mi w pracy lub życiu osobistym.
 • Jak zasięgać informacji z Pola Informacyjnego.
 • Jak poznać swoje Energetyczne DNA oraz jak działać w zgodzie z nim, a nie przeciw.
 • Czym jest i jak działa dwubiegunowa rzeczywistość, projekcja winy, zasada rezonansu oraz zasada podobieństwa.

Czy jesteś gotowy?

Warsztat jest efektem mojego rozwoju. Tym, co przynosi mi sukcesy. Tym, co ucieleśniłam w swoim życiu. Program jest Wyjątkowy, Boski tak jak boska jestem Ja. Tak jest – my jesteśmy boskimi Istotami, boskimi Duszami. Tak wygląda zaawansowana duchowość połączona z tym, co ziemskie, z tym, co materialne. Nie ma tu miejsca na wyrzekanie się niczego. Jesteśmy wszystkim: boskością, miłością, dobrem, duszami, światłem, ale jesteśmy również ludźmi, „złem”, materią, ciemnością.

Nie jesteśmy tu po to, aby uciekać w skrajności. Jesteśmy tu po to, żeby zintegrować, oświetlić to, co ciemne, przerobić, pokochać, zaakceptować i sprawić, żeby to ŚWIĘTE ZJEDNOCZENIE działało na naszą korzyć.

To jest święty Graal. To jest Siła. To jest Prawda. To jest Życie…

Warsztat jest tak bardzo wartościowy i zmieniający życie, że możesz wykupić dostęp do nagrań i przerobić go we własnym zakresie. Dodam Cię również do warsztatowej grupy gdzie w razie potrzeby będziesz mógł pisać i pytać.

Ta praca jest bardzo Intensywna, ale Zmieniająca, bo przecież o to nam chodzi. Jak się przychodzi do osoby, która żyje tym, co głosi zmianę się ma tak czy siak…

Bowiem Twoja wizja Siebie będzie Twoja, gdy zwrócisz się ku Wnętrzu. Wszystkie inne kierunki patrzenia: na cudze Ścieżki, na innych ludzi nie gwarantują Ci Prawdy o sobie, nie gwarantują Ci sukcesu.

Dopiero, gdy człowiek Wie, Kim Jest i bierze za to odpowiedzialność, przejmuje stery w swoje ręce => Dostaje wsparcie z Góry, DOSTAJE WIATRU W ŻAGLE.

Przygotowywałam się do tego procesu długo. Bardzo ciężko pracowałam na to, żeby umieć takie rzeczy.

Dlatego – SZANUJ to, bo masz dostęp do Wyjątkowego i Unikatowego produktu ♥

 

Jeśli czujesz, że chcesz, że taka praca Ciebie WOŁA to zapraszam do PROGRAMU, w którym WSPÓLNIE będziemy leczyć Twoje Wewnętrzne Niemowlę rozpoczynając od ZARODKA . Będziemy sięgać do GŁĘBOKICH pokładów Twojej Podświadomości.

Nie musisz wiedzieć jak. Nie musisz nic pamiętać. Ja wiem jak i co zrobić, żeby działało.

Szczegóły:

Forma: video nagrane w postaci lajwów (teoretyczno-praktycznych)

Warsztat obejmuje 8 sesji.

Można przerabiać w swoim tempie.

Dostęp do nagrań na całe życie.

Uzdrawiające Prowadzone Procesy są nagrane i gotowe do przerobienia. Do każdego warsztatu jest przydzielona tajna grupa na Facebooku, w której uzyskasz wsparcie ode mnie i innych członków. Video nagrywane były w postaci livów.

POZNAJ ICH WARTOŚĆ I MOC UZDRAWIANIA!

Twoja INWESTYCJA w Siebie:

 
333 Euro

Płatność przez PayPal:

Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty – napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Ten warsztat możesz kupić pojedynczo lub w pakiecie: 3 warsztatów za 888 Euro albo 5 warsztatów za 1333 Euro. Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie wiadomość mailową elajastrzebska@terazja.net lub na messenger, wówczas udzielę Ci dostępu do wybranych warsztatów.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie tego regulaminu oraz polityki prywatności.

Moja praca ZMIENIA ŻYCIE. Ja mam realne i namacalne efekty.

Te warsztaty mają SENS, mają GŁĘBOKĄ treść i przede wszystkim bardzo TRANSFORMUJĄ.

Jeśli jesteś GOTOWY, jeśli jesteś ZDETERMINOWANY – to zapraszam na POKŁAD.

Sprawdź moje programy online: