ZAAWANSOWANA ENERGETYKA PIENIĄDZA
- warsztat online

Zapraszam Cię na INTENSYWNY TRENING PIENIĘŻNY

Jeśli Twoja obecna sytuacja finansowa Cię nie satysfakcjonuje?
Chcesz nauczyć się jak działa Energia Pieniądza?
Chcesz poczyścić stare, niesprzyjające KODY Pieniężne wibrujące w Twoim Polu Energetycznym?
Chcesz je zastąpić Nowymi – wspierającymi to TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE.

Energia Pieniądza rządzi się swoimi Prawami. To dlatego tak niewiele osób rozumie owe Prawa i dlatego tak mało jest osób zamożnych...

Przyszedł czas aby to ZMIENIĆ. Mam dosyć patrzenia na to jak wielu z Was ledwo co wiąże koniec z końcem tylko dlatego, że macie STARE i NIEDZIAŁAJĄCE OPROGRAMOWANIE w głowie.

Bo tak jest. Przerobienie traum nie wystarczy. Potrzebna jest zmiana myślenia, podejścia, MENTALNOŚCI.

Skąd to wiem? Bo sama przez ponad 30 lat funkcjonowałam w polskiej oraz dysfunkcyjnej mentalności. Przerobiłam temat i poszłam jak burza.

Zatem – jeśli chcesz abym Ci pomogła ULECZYĆ Twoją RELACJĘ Z PIENIĄDZEM na bardzo głębokim, zakodowanym w DNA poziomie to ZAPRASZAM.

Ten kurs w całości poświęcony jest Energii Pieniądza i Twojej racji z Nią. Podzielę się z Tobą technikami, które stosuję, żeby zwiększyć przepływ pieniędzy w moim życiu. Opowiem, jak ja podchodzę do energii pieniądza, co robię, że ona po prostu mnie lubi.

Dziś mogę już Ci zdradzić, że pieniądze same w sobie nie są problemem. To w Tobie jest problem, jeżeli ta energia nie przepływa u Ciebie regularnie. Problem nie znajduje się tylko i wyłącznie w Twojej energetyce, ale również w Twojej głowie, w Twoich przekonaniach i wierzeniach na swój temat, na temat świata i ludzi, którym się dobrze wiedzie oraz innych czynników, nad którymi będziemy pracować podczas warsztatów.

Tak naprawdę otrzymywanie pieniędzy jest bajecznie proste i TO TY JESTEŚ ROZWIĄZANIEMTak! Tak! Twoja osoba, bo w Twoim życiu wszystko od Ciebie się zaczyna i na Tobie się kończy…

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

=> Rozkodujemy, Gruntownie poczyścimy Twoją głowę ze szkodliwych, niesprzyjających programów, przekonań dotyczących oraz powiązanych z Pieniądzem. ODINSTALUJEMY TWÓJ DOTYCHCZASOWY SYSTEM OPERACYJNY.

=> Ułożymy Twoją własną energetykę pieniężną. Zakodujemy Nowe sprzyjające Kody Pieniężne. WGRAMY NOWY, SZYBSZY, ZAKTUALIZOWANY PROGRAM OPERACYJNY.

=> ODPALIMY RAKIETĘ i lecimy z praktyką.

Szczegóły:

Sesje grupowe, w których przepracujesz i uzdrowisz swoją relacje z energią pieniądza na najgłębszym poziomie.
 

Forma: video nagrane w postaci lajwów (teoretyczno-praktycznych)

Warsztat obejmuje 3 tygodnie intensywnej pracy.

Można przerabiać w swoim tempie.

Dostęp do nagrań na całe życie.

Uzdrawiające Prowadzone Procesy są nagrane i gotowe do przerobienia. Do każdego warsztatu jest przydzielona tajna grupa na Facebooku, w której uzyskasz wsparcie ode mnie i innych członków. Video nagrywane były w postaci livów.

POZNAJ  ICH WARTOŚĆ I MOC UZDRAWIANIA!

Twoja INWESTYCJA w Siebie:

 
333 Euro

Płatność przez PayPal:

Płatność przelewem na rachunek bankowy:

CZ1920100000002701561491
swift: FIOBCZPPXXX
Elzbieta Jastrzebska
Czeski Cieszyn, Czechy

Po dokonaniu opłaty – napisz do mnie na mejla elajastrzebska@terazja.net lub na fb.

Ten warsztat możesz kupić pojedynczo lub w pakiecie: 3 warsztatów za 888 Euro albo 5 warsztatów za 1333 Euro. Po dokonaniu wpłaty wyślij do mnie wiadomość mailową elajastrzebska@terazja.net lub na messenger, wówczas udzielę Ci dostępu do wybranych warsztatów.

Wpłata na mój rachunek bankowy lub PayPal prowadzi do zawarcia ze mną umowy na warunkach opisanych w regulaminie i jest jednoznaczna z akceptacją przez Ciebie regulaminu oraz polityki prywatności.

Moja praca ZMIENIA ŻYCIE. Ja mam realne i namacalne efekty.

Te warsztat mają SENS, mają GŁĘBOKĄ treść i przede wszystkim bardzo TRANSFORMUJĄ.

Jeśli jesteś GOTOWY, jeśli jesteś ZDETERMINOWANY – to zapraszam na POKŁAD.

Sprawdź moje programy online: